Bankalar

Bankalarda Emekli Maaşı Kampanyaları 2019

Bankalarda Emekli Maaşı Kampanyaları 2019

Türkiye’de 2019 yılındaki verilere göre 13 milyonu aşkın emekli bulunmaktadır. Eskiden emekli olan kişiler maaşlarını yalnızca devlete ait olan bankalardan tahsil edebilmekteydiler. Fakat son birkaç senedir bu durum değişmiş olup özel bankadan maaşlarını alabilmektedirler. Bazı bankalar birbirleriyle rekabet içerisine girerek kendi bankalarından almaları için bankalarda emekli maaşı kampanyaları 2019 senesinde düzenlemelere girişmişlerdir. Bu kampanyaların tek bir amacıysa emekli olan kişileri bankaya bağlayabilmek ve maaşlarını bankadan çekmelerini sağlamaktır. Bankaların birkaçı emekliye kredi verecekleri zaman maaşlarını bankaya taşımasını talep etmektedirler. Maaşını bankaya taşıyan kişiler hem krediyi çekerken düşük faizden yararlanıyorlar hem de daha avantajlı bir durum yaşamaktalar.

ING Bank Emekli Maaşı Kampanyası

ING bank emekli sandığından SSK ve bağkur emeklilerine maaşlarına bankaya taşıdıkları zaman iki adet çeyrek altın hediye vermektedirler. ING bankasının bu kampanyasından yararlanmanız için maaşını minimum 4 sene boyunca bankadan almanızı ve her ay da minimum 500 TL maaşınızı buradan almanız gerekmektedir.

ING Bank üstünden maaşınızı alıp hem de kredi çekerseniz ekstra bir kampanya da sizi beklemekte. ING bank üzerinden maaşınızı buraya aldırdığınız takdir de 10.000 TL üstünde kredi çekmeniz durumunda bir çeyrek altın daha verilmektedir.

Daha fazla detay için www.uygunfaizlikredi.com/devlet-destekli-konut-kredisi/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Finansbank

Finansbank ülkemizde en çok tercih edilen bankaların arasında yer almaktadır. Sürekli gelişmesiyle düşük faiz oranlarıyla hem emeklilerin hem de çalışan kişilerin tercihi arasında yer alan bankalardan biridir. Finansbank bankası da diğer bankalar gibi emekli olan kişilere özel kampanyalar sunmaktadır. Emekli maaşınızı finansa taşıdığınız zaman Cardfinans kartınızla %5 indirimden yararlanabilirsiniz. Eczane ve marketteki harcamalarıysa kullanacağınız kartla %5 indirim alabilmektesiniz. Emek maaşı Finansbank’tan alan kişiler kart ücreti veya aidat istemediğinden emeklilerin maaşlarını taşımada birinci sırada yer almaktadır. 2019 yılında maaşınızı özel bir bankaya taşımak isterseniz Finansbank sizin için avantajlı olacaktır. Bankalarda emekli maaşı kampanyaları 2019 senesinde daha fazla da artacaktır.

Yapı Kredi

Yapı kredi bankası köklü ve eski bankalardan olan bir bankadır. Yapı krediye maaşınızı taşırsanız eğer 300 TL değerinde olacak şekilde puan hediye edilmektedir. Bunun dışında emeklilere özel bir paket sunulmaktadır. Emekli kişilere hesap işletim ücreti ücretsiz olmaktadır. Bunların dışındaysa Yapı Kredi emekli maaşını taşıyan kişilere ücretsiz olarak sağlık hizmeti de vermektedir. Tüm bu şartlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken şey Yapı Kredi bankasına emekli maaşınızı taşımak ve 36 ay taahhüt vermenizdir.

İş Bankası

Emekli maaşınızı İş Bankasına taşıyacak olan kişiler Türkiye İş Bankası maksimum karta sahip olanlar 50 TL hoş geldin kampanyası sunulmaktadır. İş Bankası’na emekli maaşını taşıyan kişilere ücretsiz olarak bankacılık işlemlerini yapma fırsatı sunulmaktadır. EFT ile yapılacak olan işlemlere herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Denizbank

Denizbank’ta bilinen ve köklü bankalardan biridir. Denizbank birikim hesaplamayla vadeli hesaplara özel faiz oranlarını emeklilere mükemmel kampanyalar sunarak tercihler arasında yerini almaktadır. Bunun dışında Denizbank dünyadaki tüm ATM’lerden ücretsiz bir şekilde bakiye sorgulamanızı ve para çekme işlemini sağlamaktadır. Sunmuş oldukları bu avantaj ile ne kadar büyük bir banka olduklarını da gösterebilmekteler. Denizbank müşterisi olduğunuz andan itibaren de şubelerde ilk olarak öncelik sizlere tanınmaktadır. Şubede sıra bekleme veya işlem erteleme gibi durumlar size uğramayacaktır.

Emekli maaşınızı Denizbank’a taşıdığınız zaman 200 TL nakit avans Fastpay uygulamasını indirdiğiniz de emeklilere ek olarak 50 TL ve Emekli Bonus kredi kartı sahibi olan kişilere ise 50 TL daha bonus verilmektedir.

Emekli Maaşı Taşıyabilmek için Gerekli olan Şartlar

  • Maaş aldığınız bankadan herhangi bir kredi borcunuzun olmaması gerekmektedir.
  • Bankaya ait bir kredi kartınız varsa kredi kartınızın borcunun olmaması.
  • Maaş ek hesabını kullanıyorsanız ek hesaba ait olan borcun kapanması.
  • 4A SSK maaşından yararlanıyorsan bu maaşınızın da bankaya taşınması gerekmekte.
  • E-devlet sistemine girerek daha sonrasında 4A SSK kapsamında emekli maaşınızı alıyorsanız, SSK maaşınızı başka bankaya taşımak için gerekli olan adımları takip etmeniz gerekir. 4A hizmetlerine girin ve 4A banka ve adres değişikliğinden geçiş yapacağınız bankayı seçmeniz gerekir.

4B Bağkur maaşı alıyorsanız da devlet sisteminden 4B Bağkur girip, adres ve banka bilgilerinizi değiştirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı