Bankalar

Çalışmayana Kredi Veren Banka 2019

Çalışmayana Kredi Veren Banka 2019

Bir işyerinde SSK’lı şekilde çalışmıyorsanız eğer bankadan gidip kredi çekmek bir hayli zor olacaktır. Özellikle de kredi notu düşükse kredi çekmekte hayal olabilmekte. Çalışmayana kredi veren banka 2019 yılında hangisi olacak? Hangi banka çalışmayan ya da SSK’sı olmayanlara ihtiyaç kredisi verecek?

SSK olmadan çalışan kişiler ya da hiç çalışmayan kişilerin kredi çekip çekemeyeceği merak konusudur. Ülkemizde hizmet içerisinde olan bankalardan çalışmayanlara kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bunlardan ilkiyse Akbank’tır. Akbank’ın mobil uygulamasından gelir belgesiz kredi çekmeniz mümkündür. Uygun olan faiz oranları ile 48 aya kadar vadeler ile kredi kullanmak için Akbank’tan vadesiz bir hesaba ihtiyacınız var. Akbank hesabınızı açıp daha sonrasında cep telefonunuza indireceğiniz uygulamayla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Daha fazla detay için www.uygunfaizlikredi.com/calismayana-kredi-veren-banka-2019/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

N Kolay Kredi

N Kolay Kredi Aktifbank’ın sunduğu bir ürün olmakla beraber birçok avantajı da içerisinde bulunduruyor. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Bunun dışında kredi alacağınız zaman sigorta yapılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Kredi başvurusunda bulunmanız için 18 yaşını doldurmanız ve hakkınızdaki yapılacak olan işlemin olumlu bir şekilde sonuçlanması gerekir.

N Kolay krediyle 30.000 TL’ye kadar kredi alma imkanınız bulunuyor. Asgari kredi limitiyse 2.000 TL’dir. Kredi tahsis ücretiyse limitten düşürülür ve kalan para hesabınıza yatırılmaktadır. N Kolay kredideki faiz oranıysa %2,89 olarak belirlenmiş.

Finansbank Enpara.com

Finansbank’a ait olan enpara.com sizlerden hiçbir belge istemeden kredi başvurunuzu kabul etmektedir. İhtiyaç kredisi kampanyasıyla kredisi eşit bir şekilde geri ödemeniz mümkün. Kredinin üst limitiyse 50.000 TL’dir. Vade miktarı olarak da 36 aya bölünüyor. Kredi vadesini seçip daha sonrasında da erken ödeme yapabilirsiniz. Erken ödemler de faiz indiriminden yararlanmanız mümkündür. Krediye ek olacak şekilde masraf ödemenize gerek kalmadan işlemi tamamlayabilirsiniz. Kredi başvuru yaptığınız zaman banka sizlerden herhangi bir kefil veya belge talep etmez.

Bankaya yapılan başvurular arasında reddetmelerde olabiliyor. Burada dikkat etmeniz gereken noktaysa daha öncesinde kredi çekmişseniz geri ödemenizi zamanında ödemiş olmanız ve kredi notunun yüksek olması. Başvurular ise minimum sekiz iş saati içinde geri dönüş sağlanır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı