Krediler

En Kolay Kredi Veren Banka 2019

En Kolay Kredi Veren Banka 2019

Günümüzde sunmuş oldukları hizmetle birbirinden ayrılan çok banka olduğu gibi en kolay kredi veren banka 2019 senesinde de farklı olacaktır. Nakit paraya ihtiyaç olduğu zaman direkt akla bankalar gelir. Özellikle krediye ihtiyaç duyulduğunda en kolay krediyi veren bankalar çözüm odaklı olduğundan tercih edilmektedirler.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi

Cepteteb bankası ile şubeye gitmeden online kanal aracılığıyla kredi başvurunuzu yapabilmektesiniz. Cepteteb 1.000 ila 30.000 TL arasında olan acil nakit ihtiyacınızı giderebilmektedir. Kredinizi ise 36 aya vadelendirme imkanınız bulunuyor. TEB müşterisi değilseniz bile şubeye gitmeden banka personeline vereceğiniz saat ve yerle gerekli olan imzaları attığınız da krediyi alabilmektesiniz.

N Kolay Kredi ile Anında Kredi

Aktif Bank’ın online bankacılık sistemi olan N kolay ile şubeye gitmeye gerek duymadan, belgeleri hazırlamadan ihtiyaç kredinizi almanız mümkün. Aktif bank müşterisi olmasan dahi N Kolay kredi ile ihtiyacınızı giderebilmektesiniz. Aktif bank kullanıcı değilseniz gerekli imzaları atmanız için adresinize kurye gönderilir ve belgeleriniz imzalatılır. Yapacağınız acil kredi başvurusu onaylandığı zaman istediğiniz tutar hesabınıza geçecektir.

Masrafsız Enpara.com ile İhtiyaç Kredisi

Enpara.com ile masraf ödemeden, sigorta ile uğraşmadan, şubeye gitmeden en düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmanız mümkündür. Online kanal aracılığı ile anında krediye başvurabilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek duymadan kredinizi kullanmanız mümkün. QNB Finansbank müşterisi olmasanız dahi belgeler vereceğiniz adrese gelir ve imzalamanız sağlanmaktadır.

Akbank Direkt Kredi

Akbank direkt kredi ile şubeye gitmeyip en kolay kredi veren bankalar 2019 arasında olmayı başarıyor. İnternet bankacılığının vermiş olduğu avantajlardan yararlanıp kredinizi kullanmanız mümkündür. Akbank direkt krediyle beraber 20.000 TL’ye kadar belgesiz ve imzasız kredi almanız mümkündür.

ING Bank E-Kredi

ING Bank’ın vermiş olduğu e-kredi hizmetiyle müşteri olmasanız da şubeye gitmeden ihtiyaç kredinizi çekebiliyorsunuz. Krediniz onaylandığı an hesaba yatırılmaktadır.

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi

En kolay kredi veren bankalar 2019 senesinde Yapı Kredi yer almaktadır. Anında şubesiz kredi hizmetiyle online kanaldan başvuru yapıp, şubeye gitmeden, belge toplamadan kredinizi kullanma imkanı verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı