Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde yaşayan kişiler acil nakit ihtiyacında çalacakları ilk kapı bankalar olmaktadır. Genellikle kişiler düşük faiz ile kredi veren bankaların dışında masrafsız kredi veren bankalara daha çok yönelmiş durumdalar. Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 senesinde İş Bankası, Ziraat Bankası, Garanti Bankası Vakıfbank gibi önemli yerde olan bankalardır. Fakat bu bankalar maaş bordrosu olmadan krediyi vermemektedirler. Bu durum da bazı bankalar kefilsiz senetsiz, gelir belgesi olmadan krediyi vermektedirler.

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finanbank’ın kuruluşu olan Enpara.com ile 48 aya varan vadeler ile beraber uygun faiz oranlarıyla kredi çekmeniz mümkün. Herhangi kesinti ya da masraf yapmadan kredinizi çekebileceğiniz bir adrestir. Bunun dışındaysa herhangi bir hesap açmadıysanız başvuru yaparak enpara.com personelinin istediğiniz adrese istediğiniz zaman gelmesini sağlayabilir. Burada gerekli olan evraklar hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Enpara.com ile belgesiz kredi almanız mümkün.

Daha fazla detay için www.uygunfaizlikredi.com/konut-kredisi-faiz-oranlari-2019/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank Belgesiz Kredi

Gelir belgesi istemeyen bankaların arasında bulunan ING Bank ile herhangi bir belge sunmadan kredinizi kullanmanız mümkün. Kredi faiz oranlarının diğer bankalardan düşük bir şekilde sunulması ve 48 aya varan vadeyle kredi başvurunuzu hemen yapabilmektesiniz. 50.000 TL krediyi 36 ay vadeli olacak şekilde aylık taksit tutarını da ING Bank kredi hesaplama bölümünden ayrıntılara bakabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi

Gelir belgesiz, kefil istemeden kredi veren diğer bankalar ise Odeabank, Garanti Bankası, Akbank, Fibabanka ve Turkish bank bankaları yer almaktadır. Adınızı kayıtlı olan ev ya da arabanızı ipotek ettirip yüksek miktar da 36 aya varan vadeyle kredi almanız mümkündür.

Gelir Belgesiz Kredi için Findeks Kredi Notu

Bankadan çekeceğiniz 10 bin TL gelir ve kefilsiz krediler de findeks notunuz oldukça önemlidir. Kredi notu düşük olan kişiler gelir belgesiz ve kefilsiz kredi verilmemektedir. Peki, kredi notum kaç olmalıdır? Kredi notunuzun sorgulamasını yaptığınız zaman notunuz eper 1100 üzerinde ise bankadan 10.000 TL çekmeniz mümkün. Fakat kredi notunuz 1099 ila 800 puan arasındaysa veya daha da altındaysa bankadan kredi çekmeniz neredeyse imkânsız bir hal olur.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı