Kredi Kartları

Öğrenciye Kredi Kartı Kampanyaları 2019

Öğrenciye Kredi Kartı Kampanyaları 2019

2018 yılını geride bırakırken Öğrenciye Kredi Kartı Kampanyaları 2019 senesinde bir hayli fazla olacağı görünüyor. Üniversiteye yeni başlayan yahut eğitimi devam eden kişilerin en çok merak ettikleri şey uygun bir şekilde kredi kartı veren bankadır.

Ziraat Bankası

Ziraat bankası hem eski banka olup hem de devlete bağlı bir bankadır. Ziraat Bankası, üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına öğrencilerin her birine Maximum özelliği olan Genç Kart’ı sunmaktadırlar. Öğrencilerin geneli Genç Kart’a çok büyük bir ilgi göstermektedir. Bunun nedeniyse Ziraat Bankası kredi kartına 5 sene boyuna senelik ücret ya da masraf talep etmediğinden kaynaklanmaktadır. Kredi kartının limitiyse;

  • Lisans öğrencilerine 500 TL
  • Yüksek Lisans yapan öğrencilere 800 TL
  • Doktora öğrencilerine 950 TL

Bu kredi kartınızı düzgün ödemelerle kullanırsanız müşteri hizmetlerini arayıp limit arttırma yapabilirsiniz.

Daha fazla detay için www.uygunfaizlikredi.com/kara-listedekilere-kredi-veren-bankalar-2019/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

İş Bankası

İş bankası ülkemizdeki en önde gelen bankalardan birisinin olması dışında İş’te Üniversiteli kartı ile üniversite öğrencilerinin en çok tercih ettiği kartlardan biridir. Öğrenciye Kredi Kartı Kampanyaları 2019 senesinde İş Bankası’nın en büyük avantajı ilk sene kart ücreti ve herhangi bir masraf alınmamasıdır. Banka ilk başta 400 TL olarak kredi kart limitini verse de aylık düzenli ödemeler ile limit arttırma yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi bankası üniversitelilere çok avantajlı olacak şekilde kredi kartını sunan bankalar arasında yer alıyor. Banka üniversitelilere Play Kart seçeneği olan bir kart sunmakta. Bu kart World Kart özelliklerine sahip olmakla beraber avantajları ve fırsatları da sizlere sunmaktadır. Bunun dışındaysa kredi kartından bir senelik ücret ve banka masrafı alınmıyor. En büyük özelliğiyse taksitli nakit avans kullanımı olmasından kaynaklanmaktadır.

Vakıfbank

Vakıfbank üniversitelilere Öğrenciye Kredi Kartı Kampanyaları 2019 adının altında Like Card ile fırsatları sunuyor. Vakıfbank’ın Like Card özelliklerinden en iyisi ise öğrencilerin not ortalamasını dikkat almasıdır. Okulunuzda yılsonu ortalamanız iyi olduğu takdir de banka tarafından sizlere 10 bine yakın olacak şekilde Like puan verilmekte ve bu Like puan ile belirlenen yerlerde alışveriş yapma şansına da sahipsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı