Kredi Kartları

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Kredi kartı günümüzde alışverişlerde çok sık kullanılmaktadır. Günümüzdeki hayat şartları zorlaştığından ve pahalı olduğundan üniversiteli olanlar da bu kredi kartlarına ihtiyaç duymaktalar. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2019 listesine bakabilir ve en uygun fiyatlı olan bankayı seçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Genç Kart

Ziraat Bankası’na ait olan Genç Kart tamamen öğrencilere uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Genç Kart’ın en büyük özelliğiyse 5 sene kart aidatının istenmemesi. Genç kart limitleri ise eğitiminize göre değişmektedir. Lisans öğrencileri 500 TL, yüksek lisans öğrencileri 800 TL ve doktora yapan öğrencilere 950 TL limit sunulmaktadır.

Daha fazla detay için www.uygunfaizlikredi.com/ogrenciye-kredi-veren-bankalar-2019/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart

Vakıfbank üniversiteli öğrenciler için hazırlamış olduğu yüksek limitiyle ve farklı avantajları da içerisine alan Like Kart’ı sunmaktadırlar. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişleriniz de ekstra puan kazanma imkanının dışındaysa dönemsel kampanyaların olduğu bir kredi kartıdır. Beğendiğiniz bir ürüne taksit imkanı yapamasanız da 100 TL ve üzeri olan tek çekimlerde 9 aya kadar taksit yapma imkanını sunmaktadır. Bunun dışındaysa Like Kart ile temassız ödeme seçeneğinin olduğu yerler de 90 TL’nin altında yapabilirsiniz.

İş Bankası İş’te Kredi Kartı

Öğrenciye kredi veren bankalar 2019 listesinde öğrenciler tarafından tercih edilen bankalardan birisi ise İş Bankası’nın İş’te kartıdır. İlk sene kart ücreti bulunmayan ve kart başlangıç limitini 400 TL olarak belirlenmesiyle gecikme faizi de düşük olarak belirlenmiştir. Müze Kart olarak kullanabileceğiniz kredi kartı, Maksimum Kart özelliklerinin her birini içerisinde taşımakta.

Yapı Kredi Bankası Kredi Play

Yapı Kredi bankası üniversiteli öğrencilere kredi kartı altında Kredi Play kartını sunuyor. World kart ile sunulan avantajların her birini içerisinde saklamaktadır. Kredi Play düşük miktarda senelik kart aidatı bulundursa da gecikme faizinin düşük olması ile ilgiyi çekebilmekte.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Akbank bankası Axxes Exi 26 kartla üniversitelilere Axess kartının tüm özelliklerini sunmaktadır. Kampanyalardan ve avantajlardan chip para kazanmanız mümkün. Kazanmış olduğunuz bu chip paraları ise dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Öğrenciye kredi veren bankalara 2019 arasında Akbank kartınızla ödemelerinizi erteleme ya da taksitlendirme fırsatına da sahipsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı