Krediler

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019

Günümüzün zorlu şartlarından dolayı üniversite okuyan kişilerin eğitim masrafları dolayısı ile acil nakit paraya ihtiyaçları olabiliyor. Öğrenciye kredi veren bankalar 2019 senesinde uygun faiz oranları ile uzun döneme yayılan ödeme şartları ile kredisini kullandırmaya da devam etmekte. Eğitim masrafları her geçen gün arttığından dolayı da üniversite okuyan kişiler nakit sıkıntısı çekiyorlar. Bankalar ise öğrencilerin eğitimine katkı da bulunmak amacıyla kredi imkanı vermektedir. Sizler de nakit ihtiyaçlarını bu bankalardan en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Devlet bankalarının arasında hizmette olan Ziraat bankası üniversite öğrencilerine eğitim kredisi altında öğrencinin yararına olacak şekilde teklifler vermekte. 36 aya varan vadelerle ve cezbedici şartlarla Ziraat Bankası’nın eğitim kredisinden yararlanabilirsiniz. Krediyi çekebilmeniz için gerekli olanlar;

  • Nüfus Cüzdanı
  • Eğitim Gördüğünüze Dair Belgeler
  • Gelir Belgesi
  • Şube Tarafından Ekstra İstenilecek Belgeler

Yapı Kredi Bankası

Ülkemizde bankalar arasında verdiği hizmetle öne çıkan Yapı Kredi Bankası üniversite öğrencilerine özel olacak şekilde kredisini vermektedir. 50.000 TL’ye kadar da 36 aya varan vadeler ile eğitim kredisine başvurmak isterseniz bankanın şubesine gidebilir ve başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Vakıfbank Öğrenciye Kredi

Öğrenciye kredi veren bankalar 2019 senesinde Vakıfbank bankası da 36 aya varan vade ile beraber uygun ödeme koşuluyla kredi alabilmektesiniz. Vakıfbank şubesine başvurunuzu yaparak kredinizi almanız mümkün.

Daha fazla detay için www.uygunfaizlikredi.com/ogrenciye-kredi-karti-kampanyalari-2019/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası

Ülkemizde en büyük bankalardan olan Garanti Bankası eğitim kredisini öğrencilere en uygun şekilde vermektedir. Garanti Bankası öğrencilere kredi verirken üst limit olarak 25.000 TL limit konulmuştur. 36 ay vadeyle kredinizi geri ödeyebilirsiniz. Eğitiminize büyük bir katkı da bulunacak olan Garanti Bankası şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

Öğrencilere kredi sunan bankalardan birisi İş Bankası olup 36 ata varan vadeyle uygun ödeme koşullarını üniversite öğrencilerine sağlamaktadırlar. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler öğrenci kayıt belgesiyle beraber okul masraflarını belirten bir evrak ile bankaya gidip başvurmaları gerekir. İş Bankası’ndan alacağınız krediler ise okul hesabınıza nakit olacak şekilde geçer. Öğrenciye kredi veren bankalar 2019 arasında Türkiye İş Bankası da eğitim masraflarını karşılamanız için en üst sırada olmayı hak ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı