Krediler

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Bir iş kurmak istiyor olabilirsiniz ya da var olan işinizi büyütmek istiyor olabilirsiniz. Eğer elinizde yeteri kadar nakit bulunmuyorsa bankaların ihtiyaç kredilerine başvurmayı düşünebilirsiniz. Bütçenize uygun olması açısından geri ödemesi kolay, ödeme planı size uygun ve en önemlisi ise faiz oranları düşük bir banka ihtiyaç kredisine ihtiyacınız var demektedir. İhtiyaç kredisinde başvurmak için bankaların faiz oranları düşmüşken başvurabileceğiniz bankaların içerinde Finans Bank da yer almaktadır. Eğer düşük faizli ve geri ödeme planı uygun bir banka ihtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa bunlar arasında en uygun bankalar arasından QNB Finans Bank’a başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik QNB  Finans Bank ihtiyaç kredisinde banka tahsis ücretinin bulunmaması da tüketicileri QNB Finans Bank ihtiyaç kredisine yönlendiren artı değerler arasında yer almaktadır.

Finans Bank İhtiyaç Kredisinde Faiz Oranları Nedir Ve Geri Ödeme Planı Ne Şekilde İşlemektedir?

QNB Finans Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yaklaşık olarak aylık yüzde 0.89 gibi düşük bir rakamla başlamak ile birlikte bu faiz oranı kredi notunuza göre değişiklik göstermektedir. Eğer kredi notunuz yüksekse daha düşük faiz oranlarıyla birlikte bir ihtiyaç kredisine sahip olmanız mümkün. Eğer kredi notunuz düşükse biraz daha yüksek faiz oranlı bir Finans Bank İhtiyaç Kredisine sahip olabiliyorsunuz. Örnek bir hesaplama yapmamız gerekirse. (Kredi notunuzun yüksek olduğunu varsayarak bir hesaplama yapıyoruz)

Yüzde 0.89’luk bir faiz oranı ile hesaplama yaptığımızda 10.000 TL’lik bir QNB Finans Bank İhtiyaç Kredisine başvurduğunuzda 24 aylık bir geri ödeme planıyla ve 50 TL tahsis ücreti ile birlikte aylık ödeme miktarınız 474,55 TL’ye denk gelmektedir. 24 ay sonunda ise toplam ödediğiniz tutar 11.439.20 TL olacaktır. Ayrıca banka bu tutar bir ihtiyaç kredisinde kefil istememektedir. Başvurularınızı ise https://kredi.qnbfinansbank.com/ adresinden kolayca başvurup kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı