Krediler

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019

Telefon kredisi alabilmeniz için bazı bankalara başvuru yapabilirsiniz. Son zamanlarda telefonlar ile alakalı olan taksit seçeneklerinin değişmesi ile telefon alma işi de bir hayli zor hale geldi. Operatörlerin her biri faturalı hatların üzerine taksit seçeneği ile telefon verirken buna kısıtlanma getirildii. 2018 Kasım ayındaysa bu durum kalkıp 12 aya kadar çıkartılarak, telefon alacak olan kişiler sevindirici haber geldi. Peki, telefon kredisi veren bankalar 2019 senesinde hangileri olacak?

İlk öncelikle telefon kredisi, telefon almanız için bankalardan alabileceğiniz kredi çeşitlerinden biridir. Telefon kredileri ile ihtiyaç kredileri aynı mantıkla işlenmektedir. Bankaya başvuru yaparken ihtiyaç kredisi olarak başvurursunuz. Fakat farklı kampanyalardan da yararlanmanız mümkündür.

Sıfır Faiz ile Telefon Kredisi Veren Bankalar 

Kredi kullanıp telefon alacak olan kişiler faiz oranlarına bakmak ve uygun faiz hangisi ise o bankayı tercih etmek isterler. Vatan bilgisayar sizlere sıfır faiz ile telefon kredisi kampanyasını sunmaktadır. Fibabanka ile yaptığı anlaşmayla müşterilerinin her birine sıfır faiz ile telefon kredisini veren bankalar 2019 arasında yer almaktadır. Seçtiğiniz bir telefona 12 ay taksit seçeneğinin uygulanması için krediye uygun hayat sigortasının yapılması zorunludur.

Daha fazla detay için www.uygunfaizlikredi.com/kefilsiz-kredi-veren-bankalar/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Vatan bilgisayar ile sıfır faizli telefon almak isterseniz VATAN yazarak boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazıp 3422 numaraya SMS gönderin. Anında sonuç alabilirsiniz. Bu işlemi yapmanız için mağazaya gitmenize gerek kalmaz. Sonucu evinizde bekleyebilirsiniz.

Denizbank Alışveriş Kredisi

Denizbank’ın sunduğu bir diğer telefon kredisi içerisine alan yöntem ise Media Market ile yaptıkları anlaşmadır. Tüm alışveriler de 36 aya kadar taksit imkânı verilmektedir. Media Markt mağazasında yer alan Denizbank kredi kısmına giderek o anda yaptığınız alışverişi taksitlendirmeniz mümkün.

İş Bankası Telefon Kredisi

İş bankası kendine özgü olarak bir mağazayla anlaşma yapmadan istediği müşterisine kredi vermektedir. İş Bankası’ndan alacağınız telefon kredisi 36 aya kadar taksitlendirilirken 1,22 faiz oranıyla işlemektedir. Telefon Kredisi veren bankalar 2019 arasında İş Bankası en sık tercih edilenlerden biri olacak gibi görünüyor. Telefon kredisi hakkında ayrıntılı bilgi içinde bankaya başvurabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı