Krediler

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçlarınız için uygun kredi imkânları sunan bankalardan birisi de Vakıfbanktır. Eğer nakit ihtiyacınız varsa, Vakıfbank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme imkânlarıyla birlikte de en uygun ihtiyaç kredisi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisine başvurmak için en yakın Vakıfbank şubesine başvurabilir ya da SMS yoluyla başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığıyla başvuruda bulunmanız mümkün.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi altmış aya kadar varan cazip ödeme süresi ve düşük faiz oranlarıyla birlikte en uygun bankalar arasında yer almaktadır. Faiz oranları istediğiniz kredi miktarı ve vade süresine göre değişiklik göstermekle beraber genellikle şu şekilde olmaktadır;

6.000 TL – 125.000 TL arası ihtiyaç kredisi ve 03-60 ay geri ödeme süresi boyunca hesaplandığında aylık faiz oranı yaklaşık olarak yüzde 1.12’ye tekabül etmektedir. Aylık faize ek olarak Vakıfbank İhtiyaç Kredisinde yüzde 0,5+BSMV kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Örnek olarak bir hesaplamada bulunmamız gerekirse;

50.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık faiz oranı yüzde 1.12 olup aylık taksit miktarı 1.219,31 TL’ye denk gelmekle birlikte kredi tahsis ücreti 250,00TL’dir. Efektif faiz oranı ise yüzde 17,6553’dir. (Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.)

Vakıfbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Vakıfbank İhtiyaç Kredisine SMS yoluyla başvurmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, TC Kimlik Numarası, Aylık Gelirinizi yazarak 5724’de SMS gönderebilirsiniz. (Örneğin; KREDİ 12345678901 3000) Ayrıca en yakın banka şubesine uğrayarak da başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı